Jídelny a společenské místnosti

Chirurgická klinika oddělení A

V srpnu 2014 jsme upravili a nově zařídili jídelnu na Chirurgické klinice na oddělení A. Prostor je využíván i jako společenské místo pacienty, návštěvníky a zdravotníky. Vybavení tvoří pohodlná čalouněná lavice se stolky a židlemi, koutek s chladničkou a MW troubou pro pacienty, knihovna a LCD televize. Do jídelny byl také přesunut koutek pro přípravu a podávání jídla. Barevná malba je doplněna fotografiemi ve velkém formátu.

Neurochirurgické oddělení A

Na Neurochirurgickém oddělení A jsme v srpnu 2014 upravili a nově zařídili jídelnu, která slouží také jako společenská místnost. Jídelna je dostatečně velká, a proto tam bylo možné umístit prostornou a pohodlnou čalouněnou lavici s jídelními stoly a židlemi. Dalším vybavením je koutek s chladničkou a MW troubou pro pacienty, knihovna a velká LCD televize. Barevně sladěný interiér doplňují velké fotografie.

Neurochirurgické oddělení B

Na Neurochirurgickém oddělení B jsme v červenci 2014 upravili a nově zařídili jídelnu, která slouží i jako společenské místo pro pacienty, návštěvníky a zdravotníky. Jídelna je vybavena pohodlnou čalouněnou lavicí se stolky a židlemi, koutkem s chladničkou a MW troubou pro pacienty. Je zde i malá knihovna a LCD televize. Interiér jídelny byl opraven, nábytek a nové lino jsou barevně sladěné, malba je doplněna fotografiemi ve velkém formátu.

II. interní klinika ve 3.NP

V červenci 2014 jsme upravili a nově zařídili prostornou jídelnu na II. interní klinice FN Plzeň - Bory. V prostoru jídelny jsme opravili stěny, vyměnili lino v dekoru dřeva a barevně vymalovali. Nábytek je v moderním dekoru dubu. Základ jídelny tvoří prostroná čalouněná lavice s jídelními stoly a židlemi. V další části je koutek s chladničkou pro pacienty, knihovna a LCD televize. Jídelna je velmi využívaným prostorem a poskytuje příjemné a důstojné prostředí pro pacienty, návštěvy i zdravotníky.

I. interní klinika

V roce 2006 vybavila PARS o.p.s. společenskou místnost na lůžkovém oddělení 7C.

Od září 2015 mohou pacienti, jejich návštěvy i zdravotníci využívat nově zařízenou jídelnu v 5. NP I. interní kliniky FN Plzeň - Lochotín. V prostoru jídelny jsme opravili stěny, vyměnili lino v dekoru dřeva a barevně vymalovali. Základ jídelny tvoří prostorná čalouněná lavice s jídelními stoly a židlemi. V další části je koutek pro přípravu a podávání jídla, malá knihovna a velká LCD televize. Naše společnost Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. tímto pokračuje v uskutečňování dlouhodobého projektu úprav společenských prostor ve Fakultní nemocnici Plzeň se záměrem vytvořit příjemné a důstojné prostředí pro pacienty, návštěvy i zdravotníky. Dekoraci tvoří velkoformátové fotografie.

 

   

Chirurgická klinika

V roce 2003 zařídila PARS o.p.s. společenskou místnost na oddělení E.

V srpnu 2012 jsme z části chodby vybudovali jídelnu - společenskou místnost na lůžkovém oddělení CHC. Prostor bude sloužit pro pacienty, zdravotníky i rodinné příslušníky k setkávání i k odpočinku v příjemném prostředí. Nábytek v dekoru buku vytváří koutek pro přípravu jídla, jídelní část a část odpočinkovou s LCD televizí. Byly opraveny omítky, vymalováno, položeno lino v dekoru dřeva a na okno namontovány vertikální žaluzie. Dekorace je vytvořena z velkoformátových fotografií v klipech.

 Urologická klinika

V roce 2008 jsme zařídili dvě jídelny na Urologické klinice.

Kožní klinika

V roce 2006 zařídila PARS o.p.s dvě společenské místnosti na lůžkových odděleních.

Oddělení plastické chirurgie

V roce 2008 jsme zařídili jídelnu na Oddělení plastické chirurgie.

Klinika ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí

V dubnu 2012 jsme upravili a nově zařídili jídelnu na oddělení aluplastiky ve 3. NP. V prostoru jídelny - společenské místnosti bylo vyměněno lino v dekoru dřeva a nově vymalováno. Nábytek je v dekoru javoru a vytváří koutek pro přípravu jídla, jídelní část a část odpočinkovou s LCD televizí. Dekorace je vytvořena z velkoformátových fotografií v klipech.

Neurologická klinika

V lednu 2014 jsme upravili jídelnu na Neurologické klinice FN Plzeň - Lochotín. V prostoru jídelny jsme opravili stěny, vyměnili lino v dekoru dřeva a barevně vymalovali. Nábytek je v dekoru dubu. Základ jídelny tvoří prostorná čalouněná lavice s jídelními stoly a židlemi. V další části je koutek pro přípravu a podávání jídla, malá knihovna a velká LCD televize. Jídelna poskytuje příjemné a důstojné prostředí pro pacienty, návštěvy a zdravotníky.

Kardiologické oddělení

V roce 2006 jsme také zařídili jídelnu na Kardiologickém oddělení.


Chirurgické oddělení Bory

V roce 2007 jsme zařídili jídelnu také na Chirurgickém oddělení na Borech.