Novinky


Infekce - dětská čekárna

Datum konání: 1. 8. 2016

V červenci 2016 jsme upravili dětskou čekárnu na Infekčním oddělení FN Plzeň. V čekárně jsme vymalovali, vyrobili lavice na míru, vyzdobili dřevěnými dětskými motivy a zrenovovali jsme WC místnost. 

fotky inf ček 001.jpg fotky inf ček 002.jpg fotky inf ček 013.jpg fotky inf ček 004.jpg


Nový nadstandardní pokoj na oddělení LDN Interního oddělení FN Plzeň - Bory

Datum konání: 16. 6. 2016

V prosinci 2015 jsme uvedli do provozu nově vybudovaný nadstandardní pokoj na LDN Interního oddělení FN Plzeň - Bory. Pokoj je zařízen s ohledem na typ pacientů, kteří jej budou využívat, tedy většinou obtížně pohybliví lidé. Samostatné sociální zařízení je dostatečně velké s bezbariérovou sprchou i toaletou v moderním designu. Elektricky ovládané lůžko zajišťuje vysoký standard pro pacienty i ošetřující personál. Je doplněno aktivní antidekubitní matrací a moderní lůžkovou instalační rampou. V pokoji je vše laděno v jemných barvách s převažujícím dekorem dřeva. Součástí zařízení je kuchyňský kout s MW a rychlovarnou konvicí, skříň na osobní věci, jídelní kout, pohodlné polohovatelné křeslo a velká LCD televize a rádio.

FN 2016 051.JPG FN 2016 056.JPG    


Koupelna se speciální vanou - LDN

Datum konání: 16. 6. 2016

Společnost Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. v rámci poskytování obecně prospěšných služeb zařídila na oddělení LDN také koupelnu se speciální vanou pro nepohyblivé pacienty. Tu budou využívat všichni pacienti LDN oddělení, kteří byli doposud odkázáni na pouhé omývání. Standard péče o takové pacienty se tímto zvýší nejen pro ně, ale i pro ošetřující personál.

fotky 020.jpg


Nová čekárna - Logopedie

Datum konání: 27. 11. 2015

 Upravené dva nadstandardní pokoje na dětském lůžkovém oddělení Infekční kliniky

Datum konání: 30. 9. 2015

V průběhu ledna a února 2015 jsme upravili a nově zařídili dva nadstandardní pokoje na dětském lůžkovém oddělení Infekční kliniky FN Plzeň - Bory. Pokoje jsou zařízené pro pobyt malých dětí v doprovodu rodičů. Mají zabudovanou vaničku, přebalovací pult, lůžko pro rodiče, kuchyňský kout s MW troubou, chladničkou a rychlovarnou konvicí, skříň na osobní věci, LCD televizi. Barevné ladění pokojů doplňují dekorace s dětskými motivy. V pokoji je k dispozici WiFi připojení.Nová jídelna - I. interní klinika oddělení B

Datum konání: 1. 10. 2015

Od září 2015 mohou pacienti, jejich návštěvy i zdravotníci využívat nově zařízenou jídelnu v 5. NP I. interní kliniky FN Plzeň - Lochotín. V prostoru jídelny jsme opravili stěny, vyměnili lino v dekoru dřeva a barevně vymalovali. Základ jídelny tvoří prostorná čalouněná lavice s jídelními stoly a židlemi. V další části je koutek pro přípravu a podávání jídla, malá knihovna a velká LCD televize. Naše společnost Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. tímto pokračuje v uskutečňování dlouhodobého projektu úprav společenských prostor ve Fakultní nemocnici Plzeň se záměrem vytvořit příjemné a důstojné prostředí pro pacienty, návštěvy i zdravotníky. Dekoraci tvoří velkoformátové fotografie.

 

   


Nové dekorační prvky na hematologickém oddělení Dětské kliniky FN Plzeň - Lochotín

Datum konání: 1. 10. 2015

V rámci projektu obnovy výzdoby a hracích prvků na Dětské klinice jsme dodali na hematologické oddělení nové dekorační a hrací prvky do lůžkových pokojů a zákrokových sálků. Zákrokové sálky jsme v rámci úprav celého oddělení vybavili i novým nábytkem.Herna na oddělení hematologie Dětské kliniky FN Plzeň - Lochotín

Datum konání: 1. 10. 2015

V září 2015 jsme na dětském lůžkovém oddělení hematologie Dětské kliniky FN Lochotín dali do užívání nově vybudovanou hernu, abychom zpříjemnili pobyt malých pacientů při často dlouhé hospitalizaci. V herně laděné do příjemné žluté jsou hrací prvky pro nejmenší děti, malovací tabule, žíněnky a žebřina i lavice pro posezení doprovázejícíh.Nová čekárna na Oční klinice

Datum konání: 1. 10. 2015

V červenci 2015 jsme upravili v prostoru chodby ve 4. NP Oční kliniky čekárnu před lůžkovým oddělením. Čekárna se skládá ze čtyř částí vybavených čalouněnými lavicemi a odkládacím stolkem. Velkoformátové fotografie dotváří příjemný prostor.

   


Upravené nadstandardní pokoje - Kožní klinika

Datum konání: 1. 10. 2015

V dubnu 2015 jsme nově moderně upravili sociální zařízení pro dva nadstandardní pokoje na Kožní klinice FN Plzeň - Bory.